Zdrowym być

Najważniejsze jest zdrowie moje i mojej rodziny

Witaj na moim blogu w którym będę dążyć do tego by uświadomić Ci dlaczego ludzie tak często chorują ,czują się osłabieni ,bez energii a nawet zapadają na różne choroby między innymi autoimmunologiczne. Pokażę Ci kilka naprawdę prostych kroków do nowego lepszego życia.

Mój cel

Korzystaj z mojej wiedzy i moich doświadczeń ,wdrażaj w życie to czego tu się dowiesz a gwarantuje Ci, że już wkrótce poczujesz przypływ świeżej energii, nabierzesz odporności będziesz lepiej żyć. Dla chętnych na stronie znajdą się również płatne poradniki jak i subskrypcje.

Świat jest piękny zacznijmy żyć od nowa w zgodzie z naszym Ciałem. Chcesz wiedzieć jak czytaj mojego bloga.

Wiedza

Od czterech lat choruję na Hashimoto to choroba autoimmunologiczna która bardzo odcisnęła się na moim zdrowiu ale też to właśnie dzięki niej zaczęłam się żywo interesować zdrowiem i sposobami , które mogą przywrócić człowiekowi równowagę fizyczną jak i psychiczną. Dziś po czerech latach mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć że mi się udało .I tu nie chodzi nawet o same Hashimoto tylko o ogólne zdrowie. Wnioski do jakich doszłam przyniosły wiele dobrego nie tylko mi ale i mojej rodzinie .Dla tego zachęcam Cię do pozostania ze mną i czerpania z moich doświadczeń ,poprowadzę cię za rękę krok po kroku do nowego lepszego życia.

Słowo od autora

Dołożę wszelkich starań aby treści tu publikowane były w pełni wartościowe i przydatne.

Natomiast nie odpowiadam za to w jaki sposób ta wiedza zostanie użyta.

Zapraszam Gracja Sobótka

Zdrowym być

Blog założony 30.08.2021 roku w celu uświadamiania i propagowania życia w zdrowiu.

Masz jakieś pytania sugestie pisz na adres :

gracja.sobotka@wp.pl

%d blogerów lubi to: